AKTUALITY

HORNICKÁ DESÍTKA SE RUŠÍ !!

Vážení sportovní přátelé, kamarádi. Přes naši veškerou snahu nejsme za současných opatření vlády schopni uskutečnit jubilejní 35.ročník Hornické desítky... Je nám to velice líto, stálo nás to spoustu úsilí, samozřejmě i finančních prostředků, a již jsme při přípravě odvedli obrovský kus práce: Ale bohužel za situace, kdy se každý druhý den mění nařízení, se opravdu nedá nic připravit .... Takže se omlouváme všem, kteří se přihlásili a těšili se na start. Samozřejmě již uhrazené startovné budeme vracet. 

Hornická desítka se intenzivně připravuje ! 

Přípravy Hornické desítky stále probíhají a jsme přesvědčeni, že se v sobotu 7.listopadu budeme moci sejít na jubilejním 35.ročníku. Samozřejmě připravujeme různé varianty a podle vývoje situace budeme vše upravovat. Tím máme na mysli časový pořad, prezenci, organizaci startů, vyhlašování atd. Prozatím běží přihlašování ke všem závodům a vyřizujeme vše potřebné pro průběh akce. Takže kdo má zájem startovat, nenechávejte to na poslední chvíli a přihlaste se včas. Nemusíte se obávat, pokud by se akce nemohla uskutečnit, samozřejmě budeme startovné vracet, případně ho převedeme na příští rok. Ale jsme optimisté a pevně věříme, že 7.listopadu bude opět Frýdek-Místek v pohybu :-)

Hornická desítka má certifikovanou trať

Od letošního roku má Hornická desítka oficiální certifikát o změření tratě od Českého atletického svazu. Délka tratě 10.00 km !