AKTUALITY

Hornická desítka se intenzivně připravuje ! 

Přípravy Hornické desítky stále probíhají a jsme přesvědčeni, že se v sobotu 7.listopadu budeme moci sejít na jubilejním 35.ročníku. Samozřejmě připravujeme různé varianty a podle vývoje situace budeme vše upravovat. Tím máme na mysli časový pořad, prezenci, organizaci startů, vyhlašování atd. Prozatím běží přihlašování ke všem závodům a vyřizujeme vše potřebné pro průběh akce. Takže kdo má zájem startovat, nenechávejte to na poslední chvíli a přihlaste se včas. Nemusíte se obávat, pokud by se akce nemohla uskutečnit, samozřejmě budeme startovné vracet, případně ho převedeme na příští rok. Ale jsme optimisté a pevně věříme, že 7.listopadu bude opět Frýdek-Místek v pohybu :-)

Přes dvě stě přihlášených 

 Přihlašování na jubilejní ročník Hornické desítky hladce běží a závodníků přibývá. Již jsme překročili dvě stě registrovaných, tedy těch, kteří zaslali přihlášku a současně uhradili startovné.

Hornická desítka má certifikovanou trať

Od letošního roku má Hornická desítka oficiální certifikát o změření tratě od Českého atletického svazu. Délka tratě 10.00 km !